Tarif Bulma, Düşük Kalorili Beslenme

Tarif Bulma, Düşük Kalorili Beslenme

Ocak 21, 2023 0 Yazar: admin

Düşük kalorili adımı atmaya karar veren pek çok kişiden biriyseniz, muhtemelen yemek pişirmek için tarifleri nerede bulacağınızı bilmiyorsunuzdur. Daha sağlıklı beslenmek istemek harika ama bazen biraz rehberliğe ihtiyacınız var. Düşük kalorili tarifler bulmak için yardıma ihtiyacınız varsa, tarifleri bulmak ve sahip olduğunuz tarifleri değiştirmek için birkaç basit yolu burada bulabilirsiniz.

Tarifleri bulmanın en kolay, en uygun yolu, düşük kalorili tarz, internetten bakmaktır. Bilgi otoyolu, birkaç fare tıklamasıyla erişebileceğiniz binlerce tarife sahiptir. Arama motoruna “düşük kalorili tarifler” yazarak avınıza başlayabilir ve olasılıkların ortaya çıkmasını izleyebilirsiniz. Sadece bu sitelere göz atmak sizi bir süreliğine meşgul etmekten ve fikir stoklamaktan daha fazla tutacaktır. Ancak, daha fazlasını istiyorsanız, orada çok daha fazlası var. Başka bir fikir, yemek hazırlamaya odaklanan veya yemek tarifi bölümü olan belirli web sitelerine bakmaktır. İnternette en sevdiğiniz yemek pişirme programına bakın ve bir web sitesi olup olmadığına bakın. Yakın gelecekte kaç tane tarif yayınladıklarına veya yayınlamayı planladıklarına şaşıracaksınız.

Ayrıca yerel mağazanızdaki dergi reyonunda gezintiye çıkabilirsiniz. Tarif bölümleri içeren yüzlerce dergi var. Kadınlar, aile ve ev ile ilgili dergilere özellikle dikkat edin. Özellikle yemek pişirmeyle ilgili olmasalar bile, birçoğu en azından birkaç tarif verecektir. “Kadınlar Günü”, kadınları hedef alan ancak içinde her zaman birkaç, genellikle düşük kalorili tarifler bulunan bir dergiye mükemmel bir örnektir.

İlk iki öneriyi yaptıktan sonra, bir yılda pişirebileceğinizden daha fazla tarifler içinde yüzüyor olmalısınız! Ancak, hala daha mevcuttur. Düşük kalorili tariflere olan susuzluğunuz hala güçlüyse, kitapçıya gitme zamanı. Hazırlıklı olun – kabaca bir milyar yemek pişirme kitabı var. Neyse ki, düşük kalorili yemek pişirme konusunda sadece birkaç milyon kişi var. Bu bir abartı olabilir, ancak yemek kitabı reyonuna geldiğinizde kesinlikle öyle görünmeyecek! Piyasadaki diğerlerinin dikkatinizi dağıtmaması için sağlıklı yemek kitaplarına odaklanmaya çalışın. Birkaç kitap tarayın ve iyi görünebilecek bir şey arayın. İlgilendiğiniz belirli bir şef veya kitap serisi olmadıkça, bu çoğunlukla deneme yanılmadır.