Hristiyanlık Karşıtı Kültüre Karşı Koymak

Hristiyanlık Karşıtı Kültüre Karşı Koymak

Ocak 19, 2023 0 Yazar: admin

Hoşgörülü olduğunu iddia eden ama Hristiyanlık HARİÇ her şeye müsamaha gösterenlerden bıktınız mı? İsa Mesih’in kurtarıcı mesajının, siyaseten doğrucu kalabalık arasında nasıl bu kadar güçlü bir tepkiye neden olduğu şaşırtıcı. Hristiyanlığın neredeyse tüm kalıntıları kültürden sıyrıldı.

Ama onu çıkaramayacakları bir yer de sırtınızdır.

Hristiyanlık Karşıtı Kültüre Karşı Koymak

Bu nedenle, Hristiyan kıyafetleri ve Hristiyan takıları, inançlarını paylaşmak ve Tanrı karşıtı kültüre karşı çıkmak isteyen inananlar arasında çok güçlü bir şekilde yakalandı


Bu nedenle, Hristiyan
kıyafetleri ve Hristiyan takıları, inançlarını paylaşmak ve Tanrı karşıtı kültüre karşı çıkmak isteyen inananlar arasında çok güçlü bir şekilde yakalandı. Hıristiyan Tişörtleri, çok yaratıcı tasarımlara sahip parlak ve cesur gömleklerin ön ve arkasına işlenmiş doğrudan İncil’den alınan mesajlar ile oldukça popülerdir.

Ortalama bir T-Shirt, kullanım ömrü boyunca 3.000 kişi tarafından görülür. Bu çok büyük bir izleyici kitlesi ve bugün kullanımda olan Hıristiyan Tişörtlerinin sayısı artık milyonlara ulaşıyor. Etkili bir müjdeleme aracından bahsedin!. Christian T-Shirt’ler, yeni yürümeye başlayan çocuklardan üç kat ekstra büyük yetişkin bedenlerine kadar her boyutta ve stilde mevcuttur. Gençler, kadınlar ve çocuklar için tasarımlar var ve birçoğu kültürel ikonların yaratıcı taklitleri.

Bu yıl, uzun kollu Hıristiyan gömlekleri ve Hıristiyan tişörtüleri ve Hıristiyan güzellikleri havalandı


Bu yıl, uzun
kollu Hıristiyan gömlekleri ve Hıristiyan tişörtüleri ve Hıristiyan güzellikleri havalandı. Hıristiyan şapkaları ve şapkaları ile aynı.

Diğer büyük trend ise Hristiyan takılarında. 1980’lerde boyna takılan Hıristiyan haçlarındaki patlamayla başladı. Şimdi onlara Hıristiyan bilezikler, Hıristiyan saç bantları, Hıristiyan sürgüler, Hıristiyan yüzükler, Hıristiyan saatler ve Hıristiyan küpeler katıldı.

Tişörtlerin neredeyse her yerde giyildiği rahat bir toplumda yaşıyoruz


Tişörtlerin neredeyse her
yerde giyildiği rahat bir toplumda yaşıyoruz. Ancak bazı ofisler, okullar ve işyerleri çalışma saatlerinde T-Shirt’leri yasaklamaktadır. Hristiyan takılarının devreye girdiği yer burasıdır. Hristiyan takıları her yerde takılabilir. Özellikle popüler olan, tipik olarak Som Gümüş olan ve Dikenli Taç veya kesik bir haç gibi çekici tasarımlara sahip Hıristiyan yüzükleridir.

Bu nedenle, kültür, Hıristiyan mesajını günlük yaşamın dışında tutmak için işbirliği yapmış gibi görünse de, inancınızı bir reklam panosu kadar yüksek sesle konuşan bir şekilde paylaşarak bu hoşgörüsüzlüğe karşı koymanın yolları vardır.

Tanığınızı sırtınıza takın


Tanığınızı sırtınıza takın
. Mesajı bir Hıristiyan Tişörtü veya bazı Hıristiyan takılarıyla yayın. Daha önce hiç olmadığı kadar duymaya ihtiyaç duyan bir kültürle güçlü bir şekilde konuşuyorlar.